russitemail
Pirmdiena - Ceturtdiena 8.30 - 18.00, Piektdiena 8.30 - 17.30 Sestdiena, Svētdiena - brīvs      Telefons: (+371) 26495031

Par mums

SIA "Colortex" no 2011. gada 13. janvāra ir preču zīmes "Tex- Color" oficiālais dīleris Latvijā. SIA "Colortex" piedāvā Latvijas tirgū kvalitatīvus, Vācijā ražotus dekoratīvos apmetumus un krāsas. Esam specializējušies krāsu un gatavo dekoratīvo apmetumu tonēšanā un pietonēšanā. Strādājam arī fasāžu siltināšanas materiālu tirdzniecības jomā- Eiropā sertificētas fasāžu siltināšanas sistēmas.

No 2014.  gada 4. maija  esam preču zīmola "quick -mix" ekskluzīvais dīleris Latvijā, līdz ar to  papildinājām savu materiālu klāstu ar zīmola "quick-mix" produkciju: flīžu līmēm, līmjavām, gatavajiem dekoratīvajiem apmetumiem, hidroizolāciju, sanācijas apmetumiem.  Izvērtējot pieprasījumu pēc Mūsu produkcijas Latvijas tirgū, mēs Jums padarām to pieejamāku izveidojot e- veikalu.


 Colortex galvenie darbības virzieni:


Iekšdarbu krāsas - dažādam pielietojumam

Vācijā ražotas zīmola Tex-Color krāsas. Krāsas profesionāļiem un individuālā darba veicējiem. Sienām un griestiem, dažādas nodilumizturības, segtspējas un spīduma pakāpes. Profesionāla tonēšanas sistēma. Izgatavojam paraugus sākot no 200 ml, tas ir atkarīgs no toņa intensitātes - jo gaišāks tonis, jo lielāks tilpums būs nepieciešams parauga izgatavošanai. Tonējam pēc Tex Color krāsu kolekcijām un arī pēc citām Latvijas tirgū pieejamām krāsu kolekcijām. Piedāvājam konkurētspējīgas cenas.


Fasādes krāsas - visa veida fasādēm

Vācijā ražotas zīmola Tex-Color krāsas. Krāsas ar visaugstāko noturību pret atmosfēras kaitīgo iedarbību. Visām  krāsām ir aizsardzība pret UV starojumu un FA piedevas, kuras palīdz pretoties sēnītēm, pelējumiem.

Izgatavojam paraugus sākot no 200 ml, tas ir atkarīgs no toņa intensitātes - jo gaišāks tonis, jo lielāks tilpums būs nepieciešams parauga izgatavošanai. Tonējam pēc Tex Color krāsu kolekcijām un arī pēc citām Latvijas tirgū pieejamām krāsu kolekcijām. Piedāvājam konkurētspējīgas cenas.


Dekoratīvie apmetumi - fasādēm un iekšdarbiem

Vācijā ražoti zīmola Tex-Color  siloksāna, silikona un minerālie silikona fasādes gatavie dekoratīvie apmetumi. Balti un tonējami.

Polijā ražoti zīmola quick-mix minerālie apmetumi  un akrila  gatavie  dekoratīvie apmetumi.

Pieejamās frakcijas sākot no 1 mm - 3 mm - gatavajiem apmetumiem.

Pieejamās frakcijas  sākot no 1 mm līdz 5 mm - minerālajiem apmetumiem.

Viendabīga un skrāpējama struktūra. Paredzēti siltināšanas sistēmās uz putupolistirola un akmensvates.


Granīta šķembu un mozaīkas apmetums

Dabīgo granīta šķembu apmetums ar frakciju no  0.5 - 3 mm.

Granīta šķembas dažādos toņos no Vācijas. Gatavo granīta šķembu apmetumu ražotājs ir SIA Colortex Latvijā. Toņu palete, sastāv no 10 standarta toņiem. Iespējama toņu kombinēšana pēc individuāla pieprasījuma, iegūstot klienta prasībām atbilstošu toni. Izmantojams uz fasādēm, cokola daļām, atsevišķiem fasādes elementiem. Iespēja veidot dekoratīvus dārza celiņus. Materiāls pieejams dažādos iepakojumos, sākot no 1 kg.


Hidroizolācijas materiāli iekšdarbiem un ārdarbiem

Profesionāla hidroizolācija no quick-mix. 

Bituma mastikas ar putupolistirola granulām virszemes un apakšzemes ēku sienu un pamatu hidroizolācija. Izturīga pret ūdens spiedienu. 

Minerālā divkomponentu  hidroizolācija baseiniem un ēku pamatiem.

Hidroizolācijas iekšdarbiem vannas istabās un mitrās telpās. 

Balkona un terašu hidroizolācijas sistēmas.


Krāsas, gruntis un lazūras kokam - trīskārša koka aizsardzība pret zilēšanu, insektiem un sēnīti

Koka krāsas un lazūras visu veidu koka ēkām un izstrādājumiem. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Ilga noturība pret izbalēšanu, tonējama. Fasējam dažādos tilpumos sākot no 200 ml. Izveidoti komplekti grunts + krāsa, izvērtējot pielietojuma sfēru, lai sasniegtu maksimāli labāko efektu.


Palīgmateriāli fasādes siltināšanai - pārbaudīta kvalitāte

Izmantojam EJOT stiklšķiedras materiālus, kuri nepieciešami siltinot mājas fasādes . Stūri, logu pieslēgumi, armējošais siets u. c.

Fasādes dībeļi ar labākajiem testa rezultātiem. EJOT zīmola materiāli ir pārbaudīti ilgā laika periodā un tiem ir teicama kvalitāte un ilgs ekspluatācijas laiks.


Saviem esošajiem un topošajiem sadarbības partneriem mēs piedāvājam: 

 

 - materiālu ar nemainīgu un gadiem pārbaudītu kvalitāti; 
 - profesionālas komandas konsultācijas un risinājumus;
 - garantijas;
 - profesionālu krāsu un dekoratīvo apmetumu tonēšanu;
 - Izdevīgus apmaksas nosacījumus;
 - konkurētspējīgas cenas;
 - palīdzību aprēķinu veikšanā un līdzdalību Jūsu objekta būvniecībā;
 - preci tirgojam gan privātpersonām, gan juridiskām personām mazumā un vairumā.

Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2018 colortex.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta