Klassik-kalk


Klassik-Kalkspachtel (TC7603)

Minerāla dekoratīva kaļķa špakteles masa iekšdarbiem. Tonējama.

Dekoratīvu griestu un sienu virsmu ar marmoram līdzīgu virsmu vizuālo noformējumu izveide iekštelpās. Ar Klassik- Kalkspachtel TC7603 izveidotas virsmas ir sevišķi piemērotas, lai uzsvērtu detaļu virsmas, piem., sienas spoguļus un cokolu virsmas, reprezentācijas vai darījumu telpās restorānos, viesnīcās vai tirdzniecības vietās, kā arī privātās dzīvojamās telpas iegūst vienreizēju, individuālu atmosfēru. Izmantojama uz apmetuma( MG PII, PIII,PIV, b,c) betona, ģipša apmetuma, ģipškartona, nebojātām dispersijas krāsām.Telpās neveidojas pelējums. Kaļķa programmā pieejami- 72 toņi. Materiāls pieejams dažādos tilpumos- sākot no 250 ml.

Uznešānas tehnika ir apskatāma uzspiežot uz spaiņa, labajā pusē.

Toņu katalogs

NOSKAIDROT CENU.

Iepakojums: 5 kg

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Klassik-Kalkfarbe (TC7604)

Augstākās kvalitātes kaļķu minerālkrāsa iekšējās un ārējas apdares darbiem.Tonējama.

Augstvērtīga kaļķu krāsa uz nobriedušu dzēsto kaļķu bāzes ar īpašām piedevām. Izmantojama uz daudzām pamatnēm, kā piem., PI, PII, PIII, un iepriekš sagatavota ģipša apmetuma, betona un ģipškartona plātnēm. Ar antibakteriālu un mitrumu regulējošu iedarbību. Īpaši piemērota ēku – aizsargājamu vēstures pieminekļu restaurācijai.Materiāls pieejams dažādos iepakojumos- sākot no 250 ml. Tonējama- 72 toņos.

Toņu katalogs

NOSKAIDROT CENU.


Iepakojums: 12,5 l

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Klassik-Wachs (TC7607)

Pulējošs pārklājuma līdzeklis kreatīvajām tehnikām iekšdarbiem.

Papildus pārklājuma līdzeklis iekšdarbos gatavām kreatīvajām tehnikām ar Klassik Kalkspachtel TC 7603 vai Tex–Color Klassik Kalkhaftputz TC 7602.Iestrādā ar pulēšanas tehniku.

Iepakojums: 1 l

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa