Mājai un dārzam

Ruck -Zuck Beton java stabu betonēšanai 25 kg

Ātri cietējošs betons. Sētas stabu uzstādīšanai, mazās arhitektūras elementiem, ceļazīmēm u.c.

Sauso maisījumu Ruck-Zuck Beton iestrādā kārtās 10-15 cm. Katru kārtu pārlej ar atbilstošu ūdens daudzumu. Kad ūdens ir apņēmis kārtu , tad var likt nākošo Ruck- Zuck Beton kārtu. Aplejot ar ūdeni, ieteicams izmantot lejkannu vai dārza šļūteni. Noslēdzošo kārtu izlīdzināt. Sacietēšanas process sākas apm. 5 min. pēc ūdens pievienošanas Ruck - Zuck sausajam maisījumam. Pēc 1 h žūšanas var sākt tikt izmantoti betonā iestrādātie elementi. Pilnīga šī materiāla nožūšana pēc 28 dienām.

Patēriņš: 1 m2 10 mm dziļumam nepieciešams aptuveni 20 kg sausais maisījums.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

PFF steingrau 25 kg

Ūdens caurlaidīgs maisījums bruģa, dabīgā akmens, dekoratīvā akmens šuvju aizpildīšanai. Gatavs lietošanai - vakuuma iepakojumā. Viegla un efektīva apstrāde ar Easy Clean Technology (ECT). Pieejamās krāsas - smilts, akmens pelēks bazalts un melns. Efektīvi novērš augu un zaļumu iesakņošanos šuvēs, sala izturīgs, noturīgs pret mehānisku slaucīšanu ar mašīnām, kas aprīkotas ar birstēm.

Par materiāla patēriņu interesēties pa tālruni +371 28304600.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Gala Kreativ poliuretāna saistviela 5kg

Vienkomponenta šķīdinātāju nesaturoša poliuretāna saistviela dabīgā un mākslīgā akmens ( 0.1- 3.2 mm ) sasaistīšanai. Ūdens caurlaidīga, sala izturīga, caurspīdīga, ar dabisku izskatu, izturīga pret UV starojumu un viegli iestrādājama. Iekšdarbiem un ārdarbiem. Izmantojams dekoratīvu dārza celiņu veidošanai.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa