Hermētiķi, līmes, putas

Montāžas putas

Düfa vienkomponenta poliuretāna montāžas putas

Vienkomponenta poliuretāna putas paredzētas kvalitatīvai logu un durvju rāmju montāžai, hermetizācijai un izolācijai starp loga rāmi un aili, šuvju aizpildīšanai jumta konstrukcijās, sienu un griestu savienojumos. Izmantošanai ar klātpievienoto adapteri. Aizpilda plaisas un teicami uzlabo siltuma un skaņas izolāciju. Saistās ar daudziem būvmateriāliem izņemot silikonu, teflonu, polietilēnu un līdzīgus. Mitrumā cietējošas. Sacietējušas putas ir izturīgas pret parasto ķīmisko slodzi, nav indīgas, nenoveco un ir izturīgas pret parazītiem. Sacietējušas putas var pārkrāsot, aplīmēt un špaktelēt. Ilgstoša stabilitāte, nesarūk un neizplešās pēc sacietēšanas.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Profesionālās montāžas putas

Düfa vienkomponenta poliuretāna pistoles putas

Profesionālās vienkomponenta poliuretāna montāžas putas. Paredzētas ieklāšanai ar putu pistoli, kas ļauj precīzi dozēt putu apjomu, palielinot produktivitāti. Mitrumā cietējošas. Paredzētas logu un durvju rāmju montāžai, hermetizācijai un izolācijai starp loga rāmi un aili, šuvju aizpildīšanai jumta konstrukcijās, sienu un griestu savienojumos, izolācijas materiālos. Aizpilda plaisas un teicami uzlabo siltuma un skaņas izolāciju. Sacietējušas putas ir izturīgas pret parasto ķīmisko slodzi, nav indīgas, nenoveco un ir izturīgas pret parazītiem. Sacietējušas putas var pārkrāsot, aplīmēt un špaktelēt. Ilgstoša stabilitāte, nesarūk un neizplešās pēc sacietēšanas.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Vissezonālās profesionālās montāžas putas

Profesionālās premium kvalitātes vissezonas vienkomponenta poliuretāna montāžas putas ar blīvu putu struktūru un palielinātu putu apjomu. Zema pēcizplešanās (low expanding). Paredzētas ieklāšanai ar putu pistoli, kas ļauj precīzi dozēt putu apjomu, palielinot produktivitāti. Mitrumā cietējošas. Paredzētas logu un durvju rāmju montāžai, šuvju aizpildīšanai jumta konstrukcijās, sienu un griestu savienojumos, izolācijas materiālos. Aizpilda plaisas un teicami uzlabo siltuma un skaņas izolāciju. Sacietējušas putas ir izturīgas pret parasto ķīmisko slodzi, nav indīgas, nenoveco un ir izturīgas pret parazītiem. Sacietējušas putas var pārkrāsot, aplīmēt un špaktelēt. Ilgstoša stabilitāte, nesarūk un neizplešās pēc sacietēšanas.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Profesionālās līmputas putupolisterola pielīmēšanai

Jauna tipa poliuretāna līmputas, kas paredzētas putupolistirola (EPS, XPS) siltumizolācijas plākšņu kā arī ģipškartona plākšņu pielīmēšanai pie masīvām konstrukcijām, kā arī pie karkasa sistēmām. Spraugu aizpildīšanai starp plāksnēm, elektroinstalācijas montāžai, utt. Paredzētas ieklāšanai ar montāžas pistoli. Tās ir mitrumā cietējošas. Temperatūras izturīgs: no -40oC līdz +80oC. Saistās ar daudziem būvmateriāliem, kā betons, ķieģeļu mūris, apmetums, koks, cementa izstrādājumi, marmors, akmens, asfalts, bitums, cietais PVC un metāls, izņemot silikonu, taukus, polietilēnu un līdzīgus.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Putu pistoles tīrītājs

Düfa Pur Pistolen Reiniger - Putu tīrītājs

Poliuretāna putu tīrītājs paredzēts montāžas putu pistoļu tīrīšanai no iekšpuses, kā arī nesacietējušu montāžas putu tīrīšanai. Pateicoties speciālai šķīdinātāju kombinācijai, tas ir lieliski piemērots vienkomponenta montāžas putām. Attīra pistoli no iekšpuses ātri, efektīvi, neatstāj lipīgu virsmu.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Sanitārais silikons

Silikona hermētiķis ar pretpelējuma piedevām.

Augstākās kvalitātes silikona hermētiķis ar pretpelējuma piedevām. Elastīga silikona masa deformācijas šuvēm vannas istabās un tualetēs. Saistās bez papildus gruntēšanas ar stiklu, emalju, flīzēm, glazētu keramiku un alumīniju. Izturīga pret parastiem mazgāšanas līdzekļiem. Ilgstoši noturīgs pret ūdeni.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Neitrālais silikons

Neitrālais silikona hermētiķis

Neitrālais silikona hermētiķis. Elastīgs, neitrāli cietējošs silikona hermētiķis iekšdarbiem un ārdarbiem. Pēc sacietēšanas noturīgs pret jūras ūdeni, ogļskābo gāzi, UV-starojumu, atšķaidītām skābēm un sārmiem. Piemērots noblīvēšanai uz gandrīz visām celtniecībā pielietojamām virsmām: stikla, keramikas, koka, betona, mūra, apmetuma, gāzbetona, metāla un krāsotām, kā arī daudzām citām virsmām. Saderīgs ar dažādiem krāsu pārklājumiem, taču nav pārkrāsojams. Sakarā ar neitrālo cietēšanu neizraisa korozīvu ietekmi uz metāliskām virsmām. Ļoti elastīgs, nenoveco. Pieļaujamā deformācija 25%.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Karstumizturīgais silikons

Speciāla silikona masa deformācijas šuvēm ar paaugstinātām prasībām pret augstu temperatūru līdz max. 300oC iekšdarbos un ārdarbos. Blīvēšanai krāsnīs, apkures un saldēšanas sistēmās. Piemērots arī keramisko plīts virsmu un cepeškrāšņu blīvēšanai.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Akrila hermētiķis

Augstākās kvalitātes akrila hermētiķis

Plastiski elastīgs augstākās kvalitātes akrila hermētiķis plaisu, šuvju, salaiduma vietu hermetizēšanai iekšdarbos un ārdarbos. Laba adhēzija uz koka, betona, apmetuma, gāzbetona, metāla un plastmasas. Nav piemērots lietošanai zem ūdens, uz teflona, bituma pamatnēm, uz grīdām un uz virsmām ar patstāvīgu ūdens slodzi. Pieļaujamā deformācija: 10%. Pēc nožūšanas var krāsot ar dispersijas un alkīdu krāsām.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa