Silikonsveķu krāsas


Fassadensilicon (TC2101)

Augstvērtīga silikona krāsa pret ūdeni neuzņēmīgiem fasāžu klājumiem. Tonējama.

Lietus neuzņēmīgiem, fasāžu klājumiem ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību uz apmetumiem un minerālajām pamatnēm, nestspējīgu silikāta un matētu dispersijas klājumu, sintētisko sveķu apmetumu un kompleksu siltumzolācijas sistēmu krāsojumam.Krāsa pieejama dažādos iepakojumos- sākot no 250 ml.

Iepakojums: 15 l.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Egalizācijas krāsa

Fasādes krāsa ar silikona krāsas īpašībām. Matēta. Tonējama.

Noturīga pret slīpām lietusgāzēm, ar augstu ūdens tvaiku caurlaidību un silikātkrāsām raksturīgam īpašībām. Sevišķi piemērota kā egalizācijas krāsojums jauniem, pleķaini nožuvušiem minerālajiem apmetumiem. Krāsa ir viegli uzklājama, nav redzamas salaiduma vietas, tai ir laba segtspēja un aizpildīšanas spēja. Krāsojums ir noturīgs pret sārmiem un sevišķi noturīgs pret atmosfēras iedarbību.Krāsojums garantē augstu ūdens tvaiku un CO2 caurlaidību. Krāsa pieejama dažādos iepakojumos- sākot no 250 ml.

Iepakojums: 12,5 l.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

Mineral- Silicon- Fassadenfarbe fasādes krāsa ar keramikas daļiņām 12.5l

Augstvērtīga fasādes krāsa ar hibrīda keramikas tehnoloģiju. Fasādes krāsai piemīt lieliska ilgtermiņa aizsardzība. Krāsa ar augstu ūdens atgrūšanas efektu. Ļoti augsta ūdens tvaiku caurlaidība. Noturīga pret dzeltēšanu,novecošanos un atmosfēras iedarbību.Sastāvā FA piedevas pret pelējumu. Tonējama Tex- Mix sistēmā.
Fasējam sākot no 200 ml.

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa

quick-mix LX 350 fasādes silikona krāsa 15l

Augstvērtīga silikona krāsa

Krāsa ārdarbiem ar ļoti labu izturību pret netīrumiem. Ieteicama fasādes krāsošanai, atjaunošanai un vēsturiskām ēkām. Tonējama .

NOSKAIDROT CENU.

Tehniskais apraksts Drošības datu lapa